Acon İlaç
HAKKIMIZDA
Acon İlaç firması olarak 2014 yılından itibaren kendimize ait patentli ürünlerimizi siz değerli sağlık çalışanları ile paylaşmanın heyecanını duyarız. Kurulduğu günden itibaren doğal ve katkısız olmak konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

İnfertilite vitamin ve eczane medikal ürünlerinde Türkiye'de tüm grup depolarda bulunmaktadır. Eczanelerimize, ürünümüz ile ilgili medikal bilgileri eksiksiz bir şekilde sunup depolardan eczanelere gelen siparişleri karşılayıp müşterilerimizi ürünlerimiz ile buluşturmaktayız.

Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen Acon İlaç, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede hekimlerimizde ve eczanelerde ürünlerimiz ile piyasada söz sahibi olmuş, bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri doğru medikal bilgi, daima kalite, hizmet, ürün tedariki ve uygun fiyat olmuştur. Satışlarımızda başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. Prensiplerini bozmadan çalışmaslarına devam eden Acon İlaç, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür eder.


Hasan Kılınç
Acon İlaç Yönetim Kurulu Başkanı
 
 
Pro WEB